• Goczałkowice-Zdrój

• Ogrody KAPIAS to bajeczne miejsce stworzone przez ludzi kochających przyrodę. Do zwiedzania są udostępnione dwa ogrody: „Stary” i „Nowy”.
          Ogród „Stary” podzielony jest na zaułki i zakątki, co umożliwia zwiedzającym zapoznanie się z różnorodnością architektury ogrodowej.
          Ogród „Nowy” składa się natomiast z kilku ogrodów tematycznych, np. „Wiejski”, „Angielski”, „Zachodzącego Słońca”, „Wrzosowisko”. Ogród jest wciąż w rozbudowie, a w zależności od pory rozkwitu poszczególnych roślin, można powiedzieć że za każdym razem wygląda inaczej.
          Na terenie obiektu znajdziemy miejsce zabaw dla dzieci, labirynt i punkty widokowe.
          Wstęp do ogrodów jest bezpłatny. Obiekt jest przystosowany również do odwiedzin osób niepełnosprawnych. Znajduje się tu również restauracja w której serwowane są domowe obiady. Można również zrelaksować się przy kawie lub deserze.
          Fajne i ciekawe miejsce na spędzenie czasu z rodziną oraz sesję zdjęciową.

Polecam, Patrycja P. z rodzicami