• Konferencje

• Nasze przedszkole brało udział:

VI Konferencja Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały w Katowicach

V Konferencja Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały w Katowicach

IV Konferencja Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały w Żorach

III Konferencja Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały

W dniach 23-24 X 2015 odbyło się w Rychwałdzie na Żywieczcyźnie spotkanie przedszkoli należących do klubu. Podczas konferencji omówiono sprawozdania z realizacji projektu "Hałabała poznaje słowa, tak się rodzi mądra głowa" i wypracowano wspólne projekty na następne lata. A także mieliśmy możliwość  świętowania Imienin Krasnala Hałabały w Przedszkolu Publicznym w Rychwałdzie.

II Konferencja Klubu Przedszkoli Krasnala Hałabały

W dniach 9-10 V 2014r nasze przedszkole po raz pierwszy wzieło udział w Konferencji Klubu. Spotkanie odbyło się w Katowicach, zorganizowane przez Dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 57 - założycielkę klubu Melanie Sobota.  W pierwszym dniu mogliśmy poznać cząstkę historii naszego regionu. Podczas panelu sprawozdawczego zaprezentowaliśmy nasze przedszkole i zostaliśmy oficjalnie przyjęci do klubu. Wszystkie przedszkola omówiły sprawozdania z realizacji projektu "Hałabała podróżuje dzieciom Polskę pokazuje". W drugim dniu konferencji uczestniczyliśmy w Obchodach 40-lecia MP57 i 10-lecia nadania imienia. Udział w spotkaniu umożliwił nam nawiązać współpracę z innimi przedszkolami należącymi do klubu, wymienić się różnymi metodami i formami pracy. Mamy nadzieję, iż konferencje będą cyklicznymi spotkaniami wszystkich członków KPKH.