Ogólnopolski konkurs plastyczny
pt. Kartka urodzinowa przedszkolaka
Anna G.
II miejsce
Konkurs plastyczny
"Jestem Polakiem i kocham swój kraj"
Lena W. z gr XI
I miejsce
oraz
Lena B. i Julia D. z grupy IX
również
I miejsce
II Żorski Bieg Przedszkolaka
Fabian J. z grupy XI
zdobył
III miejsce.
Malwina Manjura z gr. IV zajęła
I miejsce
w międzyprzedszkolnym konkursie
na projekt okładki książki
inspirowany twórczością H.Ch. Andersena
organizowanym przez Przedszkole Nr 13 im. H.Ch. Andersena.
Konkurs recytatorski pt. " Majowe święta w poezji i prozie "
Grupa XV
Stanisław Kapias
miejsce I
Grupa XIII
Marta Sztepun
miejsce II
Grupa XI
Anna Gawlik
miejsce II
IV Miejskim Konkursie na Wielkanocną Palmę
Lena Baran z gr IX
I miejsce
Julia Dąborowska z gr IX
II miejsce
Adrianna Leszka i Aleksandra Leszka z gr XIV
II miejsce
Konkurs plastyczny
"TORT DLA MIASTA Z OKAZJI JUBILEUSZU 745 LAT NADANIA PRAW MIEJSKICH ŻOROM
II MIEJSCE Lena Wawreczko - 4 lata, grupa XI
Konkurs 745 lat Żory „ŻORY W OCZACH PRZEDSZKOLAKÓW”
II MIEJSCE Wiktoria Piszczek -5 lat, grupa VIII
II MIEJSCE Maja Krawczyk - 6 lat, grupa VIII
III MIEJSCE Liliana Grzesik -6 lat, grupa IX
Nasi wychowankowie wzięli udział w Miniolimpiadzie
pod hasłem „I Ty możesz zostać olimpijczykiem”,
zorganizowanej po raz kolejny w Szkole Podstawowej
Mistrzostwa Sportowego nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach.
Nasza drużyna zajęła
I miejsce
W VI Powiatowym Festiwalu Pieśni i Przyśpiewek Śląskich
nasi podopieczni zdobyli wysokie miejsca.
Kategoria soliści
I miejsce
Aleksandra Cebula z gr. IV
Kategoria zespół
II miejsce
Dzieci z grupy XV
Patriotyzm to postawa, w której wzrastają pokolenia Polaków.
Miłość do Ojczyzny zapisana została w wierszach i pieśniach.
W celu kształtowania uczuć patriotycznych, a także upowszechniania
i utrwalania polskiej pamięci narodowej
dzieci z naszego przedszkola wzięły udział
w Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
zdobywając wysokie miejsca:
W kategorii SOLIŚCI
III miejsce
Franciszek Dukat gr. III
W kategorii ZESPOŁY WOKALNE
– I miejsce
Klaudia Badurek, Filip Michałek, Julia Prokopowicz, Maja Witkowska, Patrycja Pijarowska, Bartosz Zapała – gr. XV
W kategorii ZESPOŁY WOKALNO – INSTRUMENTALNE
I miejsce
Inga Molińska, Malwina Manjura, Dominika Pyrk, Natalia Żak, Jakub Gajos, Tymoteusz Dudek, Paweł Bojko – gr. IV.
Na fortepianie akompaniowała - Daria Głowacka
W Konkursie Poezji i Prozy o Tematyce Patriotycznej i Żołnierskej
III miejsce
Aleksandra Cebula i Tymoteusz Dudek – gr. IV