• Ogłoszenia

Wycieczka

15 maja odbędzie się wycieczka do Koziej Zagrody w Brennej. Dzieci wezmą udział w warsztatach muzycznych z kuligiem i ogniskiem. Koszt wycieczki wynosi 115zł.

Sesja zdjęciowa - dla chętnych!

8 maja odbędzie się sesja zdjęciowa dzieci w ogrodzie przedszkolnym. Zgody są dostępne u wychowawcy grupy, a więcej informacji znajdziecie Państwo na plakatach przy drzwiach wejściowych do przedszkola.

Deklaracja obecności dzieci w przedszkolu

Ze względu na sprawy organizacyjne przedszkola proszę o złożenie deklaracji obecności dziecka w dniach: 29,30.04 i 02.05. Bardzo proszę o przemyślane zapisy!

Zajęcia otwarte

Zapraszam chętnych Rodziców na zajęcia otwarte "Na wiejskim podwórku" z zakresu przygotowania do czytania i pisania, które odbędą się 19.04.2024r. (tj. piątek) o godz. 9.00.

Wyjście na przedstawienie

W najbliższą środę idziemy gościnnie na przedstawienie do pobliskiej Szkoły Specjalnej.

Wycieczka do biblioteki

30 kwietnia odbędzie się wycieczka do biblioteki, tam dzieci wezmą udział w darmowych zajęciach. Koszt przejazdu wynosi 20zł (im wyższa frekwencja dzieci w tym dniu, tym mniejszy koszt).

Godziny dostępności

Wszystkich rodziców zapraszam na konsultacje indywidualne w poniedziałki od 11.30 do 12.30, jednak bardzo proszę o wcześniejszą informację o chęci spotkania. Jednocześnie informuję, że w razie potrzeby mogę ustalić inny dogodny termin dla rodzica.

Informacja od trójki grupowej

Szanowni Rodzice,

składki na rzecz grupy prosimy uiszczać na podany nr konta 52 1050 1676 1000 0097 4349 4719. Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy.

Formy kontaktu

Informuję Państwa o możliwości kontaktu mailowego - adres: sliweczki@onet.pl. Zachęcam również do systematycznego odwiedzania zakładki naszej grupy oraz spoglądania na tablicę informacyjną w szatni.