• Ogłoszenia

Drodzy Rodzice

W dniu 27.09.2023r. (środa) o godz.16.00 na Rodzinnych Ogródkach Działkowych "Bratek" odbędzie impreza integracyjna "Święto Pieczonego Ziemniaka". Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w imprezie, do poniedziałku (25.09) poprzez podanie przez dziecko, podpisanej nazwiskiem karteczki o ilości uczestników (dzieci +dorośli), rankiem przy schodzeniu się.

Z naszej strony, zapewniamy każdemu dziecku kiełbaskę, chleb, keczup, musztardę oraz kiszonego ogórka.

Napoje dla każdego uczestnika według uznania i we własnym zakresie.  Zapraszamy:)

Zapraszamy rodziców na zebranie grupowe, które

odbędzie się  06.09.23 r. tj. środa o  godz. 16.30 w sali

,, Myszek,,

Elżbieta Samek

Agnieszka Piwowarczyk

Drodzy rodzice, prosimy o przyniesienie do przedszkola darów jesieni:

Dary jesieni

Dziękujemy mamie Rafałka i tacie Leonka za czytanie dzieciom bajki w ramach akcji: "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato". Zachęcamy pozostałych rodziców do włączenia się w czytanie dzieciom :)

XX POLA NADZIEI- SPRZEDAŻ CEBULEK ŻONKILI

• W ramach akcji „XX Pola Nadziei
            od piątku 30 września
            do środy 05 października

zapraszamy do zakupienia

cebulek żonkili, które są symbolem nadziei w walce z chorobą nowotworową.
            Żonkile można zakupić w cenie 3 zł lub więcej za sztukę.

Cebulki żonkili, jak i puszka do której można wrzucić pieniądze znajdują się
             w holu filii oraz przy wejściu do budynku głównego przedszkola.

Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na funkcjonowanie
            Hospicjum im. Jana Pawła II  w Żorach.

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji,  a także włączenie się
            Miejskie sadzenie żonkili 5 października
            i posadzenie cebulki żonkila np. w swoim miejscu zamieszkania, działce itp.

10 października ( poniedziałek) zamierzamy wyruszyć do lasu w ramach ŚWIĘTA DRZEWA. Głównym celem wycieczki będzie przybliżenie przedszkolakom środowiska przyrodniczego, jakim jest las. Koszt wyjazdu 15 zł.

Dnia 27 września (wtorek) będziemy obchodzić w grupie-  "Dzień jabłuszka".

W związku z tym, proszę aby dzieci były ubrane w barwie czerwonej (w miarę możliwości).

Uwaga!

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi do udziału w imprezie plenerowej "Dzień wędrownika", która odbędzie się 24 września (sobota). Zapisy u wychowawcy w grupie do dnia 16 września (piątek).

Zachęcamy do płatności na Radę Rodziców 30 zł na semestr

Numer konta RADY RODZICÓW:

08 1560 0013 2004 1490 6000 0001

Rodzice, zachęcamy i zapraszamy do przedszkola w ramach akcji:

"Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato", do po południowego czytania dzieciom bajek.

Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu.

Zapraszam na zebranie grupowe,

które odbędzie się 5 września o godz. 15.30 w naszej sali.

Wychowawca

WITAJCIE KOCHANE MYSZKI :-)

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola!

Życzymy Wam, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przedszkolnych przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha!